שלום בוגר יקר,

רעותא היא פנינה קטנה בראש הר בסוף העולם שמאלה, אבל היא נוצצת בחינניותה ויקרה עד מאוד לעם ישראל ולעולם. בית המדרש נתקל לאחרונה בקשיים כלכליים שמקשים מאוד על ניהולו השוטף. החלטנו לפנות לקהילת הבוגרים, אנשים שגדלו בבית המדרש ונשמו את האוויר הטוב והזך שלו, על מנת לבקש מהם לתמוך בישיבה על בסיס חודשי וקבוע כדי לאפשר לישיבה לתפקד ביציבות בהווה, ומתוך כך גם להצליח לחלום על העתיד.

וקצת בהרחבה…

תקציב הישיבה מתבסס באופן משמעותי על אפיק התרומות. בתקופה האחרונה נוצר חוסר בולט בערוץ זה הפוגע בתפקודה היום יומי של הישיבה. חוסר זה נוצר בין השאר בעקבות קמפיינים למימון המונים שפגעו בתורמים קיימים ופוטנציאליים ממעגלים רחבים.

בוגרים

ברצוננו לגייס ולאחד את מעגל הבוגרים סביב בית המדרש. קהילת הבוגרים, שגדלו בבית המדרש ומכירים באופן הכי קרוב ואינטימי את ערכו, הם הכתובת הטבעית לתמיכה. קמפיין למימון המונים אינו מתאים לא לבית המדרש ולא לבוגריו,  ולכן אנו פונים ישירות אליכם הבוגרים כדי לתת מענה מדויק למצב הנוכחי של בית המדרש. הירתמות של בוגר אינה נובעת רק מהכרת טובה, אלא מהווה צעד משמעותי של הבעת אמון במקום שבו גדל, על מנת לאפשר לו להמשיך להאיר בעולם, ומתוך כך גם להיטיב עם נשמות נוספות.

בשורה התחתונה

בשבוע הקרוב, בין התאריכים כ"ה – כ"ט תמוז (28.7 – 1.9), תתקיים ההתרמה ותלמידים בישיבה ייפנו לקהילת הבוגרים. אנחנו רוצים להגיע ל-100 'תומכים'. כלומר 100 בוגרים שהישיבה יקרה ללבם, שיתרמו בין 150 ש"ח ל-250 ש"ח בהוראת קבע חודשית. כמובן שכל בוגר מוזמן לתרום כפי יכולתו.

המלצה זו ניתנת לאחר חישוב הפער- אם מאה בוגרים יהפכו ל'תומכים', התמיכה תצטבר לסכום חודשי של בין 15 ל-20 אלף ₪ שיוכל להוות מענה מדויק לבעיה התקציבית עמה מתמודדת הישיבה.

חשוב להדגיש שבית המדרש פועל באופן יעיל וצנוע ביותר. הנושא נבדק, ועלה שתקציב בית המדרש קטן ב-35% מתקציבים של מוסדות בסדר גודל דומה! המסקנה מכך פשוטה: כל תרומה תגיע לשטח ותסייע בקיום הממשי והמיידי של בית המדרש (לדוגמא מלגות לאברכים, הנחות בשכ"ל לתלמידים, משכורות לאנשי הצוות וכו') ולא תתפזר ותיעלם במערכת גדולה.

חברים יקרים, רעותא צריכה אתכם, הושיטו לה יד כדי שהלב הזה יוכל להמשיך לפעום ולהזרים אור וטוב לעולם!
השאר פרטים כאן למטה ותלמיד בישיבה יחזור אליך במהלך ההתרמה
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן